LOGO - SHARIFNEJHAD WEB SITE
AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS
 

منوي اصلي

آب و هوا

 

اوقات شرعي


 

خبرنامه


   
دكتر جواد شريف نژاد:در صورت عدم توجه به وضيعت زنان جامعه با بحران مواجه مي شود چاپ ارسال به دوست
شماره : DR.J.SH-138828   
31 تیر 1388 ساعت 16:05

معاون اجتماعي، فرهنگي و هنري شهرداري تبريز در نشست  مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري آذر بايجان شرقي و بانوان اين معاونت ديدگاه هاي سنتي و تفسير بد از تعاليم ديني را از عوامل كمرنگ بودن حضور اجتماعي زنان دانست ...

معاون اجتماعي، فرهنگي و هنري شهرداري تبريز در نشست  مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري آذر بايجان شرقي و بانوان اين معاونت ديدگاه هاي سنتي و تفسير بد از تعاليم ديني را از عوامل كمرنگ بودن حضور اجتماعي زنان دانست و گفت: يكي از رسالتهاي تشكيل معاونت اجتماعي شهرداري  تبريز تغيير نگاههاي سنتي درمسائل اجتماعي و  اداره امور شهري و امور بانوان است .

دكتر جواد شريف نژاد، با بيان اين مطلب كه  اگر توجه عيني و عملي به وضيعت زنان نشود جامعه با بحران مواجه مي شود ،افزود : در همين راستا احداث پاركهاي بانوان و راه اندازي مراكز پوشيده ورزشي و سوله هاي چند منظوره ، راه اندازي بازار صنايع دستي زنان سرپرست خانواده ، نگهداري زنان آسيب پذيررا از جمله اقدامات مهم شهرداري تبريزدرساماندهي  امور بانوان  برشمرد .

شريف نژاد، با اعتقادبه اينكه توجه ويژه به زنان جامعه اين قشر فاخر اجتماعي مي توانند با تاسي از تعاليم دين اسلام در عرصه مديريت اجرايي بازوی توانمندی برای  مسئولين استان باشند ابراز اميدواري كرد كه روزي در يكي از مناطق شهر تبريز اولين بانوي شهردار به جامعه معرفي شود و توانمندي هاي زنان تبريزي به منسه ظهور برسد .

 معاون اجتماعي، فرهنگي و هنري شهرداري تبريز ،همچنين آموزش خانواده ها و بخصوص بانوان از عوامل مهم انتقال مفاهيم  شهروندي در جامعه خواندو اضافه كرد شهرداري تبريزدر اين زمينه آماده هرگونه همكاري و تعامل با استانداري است .

مدير كل امور خانواده و بانوان استانداري نيز با ابراز خرسندي از  تعامل و همكاري استانداري و شهرداري تبريز گفت: شهرداري تبريز تاكنون با همكاري با اين نهاد تمام پروژه ها را عملي كرده است و اقدامات ارزنده اي در امور اجتماعي و بانوان انجام داده و چرا كه استان اذربايجان شرقي اولين استاني است كه در ان 11 پارك بانوان احداث شده است .

نسرين پير سسماري، توانمندي بانوان و الگو سازي براي مهارت‌هاي علمي و عملي را مهم ترين دغدغه امور بانوان خواند  واضافه كرد در زمينه هاي كار آفريني و آموزش بانوان اسفند ماه سال گذشته اولين اجلاس زنان تاجر شمال غرب با هدف توانمندسازي زنان كار آفرين از طريق شوراهاي كارآفريني بانوان برگزارشد .

و در همين راستا نيز بانك اطلاعاتي زنان آفرين به صورت نرم افزاز طراحي شده است وي همچنين اظهار اميدواري كرد كه با همكاري شهرداري  اولين نشست مديران كل امور بانوان و مشاوران  استاندارو شهردار  كلانشهرهاي ايران به ميزباني تبريزبرگزار گردد وي همچنين از  تشكيل كار گروه مهندسي توليد و مصرف با هدف بهينه سازي مصرف انرژي در سال الگوي خبر داد  و گفت اين نشست ها همكاري دو سويه شهرداري و استانداري را مي طلبد .

مدير كل امور خانواده و بانوان استانداري  از ديگر فعاليت هاي انجام شده اين نهاد را بر پايي نمايشگا ه زنان نان‌آور و نوآور و همچنين از برپايي 240 غرفه ويژه بانوان در زمينه هاي فرهنگي، هنري و علمي را برشمرد.

وي در آخر با اظهار گلايه از كمرنگ بودن فعاليت بانوان به عرصه‌هاي پژوهشي افزود: زنان بايد امروز پا را فراتر گذاشته علاوه بر فعاليت در حوزه خانواده در بحث‌هاي اجرايي كلان اجتماعي و فرهنگي حضور فعال داشته باشند و خواستار توجه و اعتماد مسئولين به اين گروه فكري شد .

 

 
   

ساعت و تاريخ


سخن هفته

مردم شريف اروميه مردمي آگاه و فهيم و با فرهنگ مي باشند و انتشار يكي از اولين روزنامه هاي ايران به نام فرياد در اروميه در حدود 187 سال قبل نشان از اين دارد.

 

نظر سنجی

آخرین خبرها

بازديد سرزده فرماندار اروميه از مطبوعات شهر

مردم شريف اروميه مردمي آگاه و فهيم و با فرهنگ مي باشند و انتشار يكي از اولين روزنامه هاي ايران به نام فرياد در اروميه در حدود 187 سال قبل نشان از اين دارد...

  Details...

فرماندار اروميه:ايجاد درآمدهاي پايدار براي شهرداري ها جهت توسعه شهري ضروری است

با ابلاغ هاي خاص مجموعه هاي حاكميتي ،شهرداري ها با يك مشكل اساسي در مبحث درآمد زايي روبرو شدند و اين مو ضوع آنها را به يك تعامل منفي سوق داد و باعث شد كه شهرداري هاي اكثر شهرها با مشكل درآمدي روبرو شوند...

  Details...فرماندار اروميه : سرمایه گذاری كلید اصلی توسعه شهری است

دکتر شریف نژاد سرمایه گذاری را مهمترین راهكار كسب درآمد پایدار در شهرها خواند و گفت: این سرمایه گذاری با همراه كردن سرمایه داران حاصل می شود...

  Details...

دريافت فايل

  RSS

   
  AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS AZCMS
  AZCMS AZCMS AZCMS
   
     
   
  AZCMS AZCMS AZCMS
  AZCMS AZCMS AZCMS
     
  AZCMS AZCMS AZCMS